Vitamín C – zlepšenie imunity

Vitamín C (Pascorbin 7,5 g) v injekčnej podobe dostupný teraz na podanie v Poliklinike ČK PLUS.

Vitamín C je prospešný a potrebný pre naše telo, pretože pomáha imunitnému systému bojovať s infekciami, nákazami a ochoreniami, ktoré spôsobujú mikrorganizmy (baktérie, vírusy, …). Človek nie je schopný sám synteizovať Vitamín C a je odkázaný na príjem vitamínu C zo stravy a prostredníctvom výživových doplnkov.

Prečo je taký dôležitý? vitaminC-injektopas-1

Vitamín C je dôležitým antioxidantom a patrí medzi úplne základné látky v ľudskom tele. Chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny. Je potrebný pre reguláciu normálneho telesného rastu, hojenie rán a reakcií na stres a stimuluje tvorbu bielych krviniek. Zúčastňuje sa tisícov biochemických procesov a je dokázané, že pomáha imunite vboji proti vírusovým a bakteriálnym ochoreniam.  Najlepšie je ho však popri strave dopĺňať formou kvalitných výživových doplnkov.

Čo s prebytkom vitamínu?

V bežnej potrave sa nachádza vitamín C, ktorý naše telo dokáze spracovať, ale varením a spracovaním potravín sa vitamín C často stráca. Preto je potrebné dopĺňať vitamín C výživovými doplnkami. Jeho zvýšené množstvo je potrebné najmä v časoch chrípkovej sezóny, či pri nadmernom strese, kedy je potrebné podporiť našu imunitu vitamínom C. Prebytočný vitamín C, ktorý telo nespotrebuje na obranu organizmu sa jednoducho premení na metabolity, ktoré sa vyplavia z tela močom.

Vieme aké je dôležité pre Vás aby ste ostali zdraví, preto ponúkame infúziu vitamínu C na podporu imunity priamo na vnútrožilové podanie.

Cena 1 ks infúzie (7,5 g vitamínu C + 250 ml FR) = 23,50 €

Pre objednanie sa na termín a viac informácii volajte: 0948 036 096, alebo nám napíšte na poliklinikack@gmail.com