Vakicnácia

V Poliklinike ČK PLUS prebieha očkovanie proti COVID-19.

Vakcinácia (očkovanie) prebieha očkovacou látkou Moderna. Ak patríte do jednej z kategórií, pre ktorú je otvorená vakcinácia, prihláste sa prostredníctvom http://bit.ly/ockovaniealian

 

V prípade, že sa objednaný účastník nebude môcť na pridelený termín dostaviť, zrušiť ho môže iba prostredníctvom objednávateľa, teda NCZI podľa pridelneého PIN kodu  Telefonicky cez call centrum na čísle: 02/3235 3030. Prvý termín očkovania môžete v prípade potreby zrušiť aj priamo cez stránku korona.gov.sk a zároveň požidať o preobiednanie na nový termín. Na vykonanie zmien stačí vyplniť telefónne číslo, číslo Covid-19-PASSu, rok narodenia a následne systém automaticky doručí SMS s autorizačným kódom.

Na očkovanie je potrebné si priniesť doklad totožnosti a preukaz poistenca. Informovaný súhlas očkovaného sa podpisuje až priamo na mieste, nie je potrebné si doniesť vytlačený.

Prosíme očkovaných, aby v rámci vlastnej bezpečnosti pred očkovaním absolvovali antigénový alebo PCR Test na Covid-19 max 48 hodín starý s negatívnym výsledkom. Ak test nemáte je možné ho absolovať na počkanie v MOM v budove Polikliniky ČK PLUS.

Prihlasovanie náhradníkov:   http://bit.ly/ockovaniealian Pre zápis do zoznamu náhradníkov napíšte svoj záujem na vakcina@alian.sk  alebo na telefónne číslo 0948 995 657 v pracovných dňoch od 13,00 do 14,00 hod. Inštrukcie na očkovanie Vám budú automaticky zaslané emailom. Záujemcovia musia spĺňať kritériá stanovené vyhláškou Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky 96 /2021 Z.z., ktorá upravuje informácie o oprávnených skupinách na očkovanie a o náhradníkoch na očkovanie. (celé znenie vyhlášky nájdete tu: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/prilohy/SK/ZZ/2021/10/20210120_5298266-2.pdf)

Očkovací Tím Polikliniky ČK PLUS.